Thonë se thonjtë e prerë nuk bën të hidhen nëpër tokë. Çfarë të bëj me ta?

Përgjigjje: Me thonj është e lejuar të veprosh çfarë të duash. Nëse do i hedh në mbeturina, ose në hapësirë, ose i djegë, ose i fut në dhe.

  • Shpërndaje
Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

NA NDIQNI NË FACEBOOK

ABONOHU NË EMAIL

Pranoni postimet e reja në email duke u abonuar

POSTIMET E FUNDIT

RËNDËSIA E TEUHIDIT

MË TË KLIKUARAT

Arkiva