A lejohet prishja e agjërimit për shkak të kokëdhembjes?

ramazan

A lejohet prishja e agjërimit për shkak të kokëdhembjes?

Hoxhë Lulzim Perçuku: Ata persona që nuk kanë migrenë, por që kokëdhimbja e tyre është prej agjërimit, kjo është e përballueshme dhe kalon. Allahu e di më së miri, mirëpo për të tillët nuk mund të themi se u lejohet prishja e agjërimit.

  • Shpërndaje
Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

NA NDIQNI NË FACEBOOK

ABONOHU NË EMAIL

Pranoni postimet e reja në email duke u abonuar

POSTIMET E FUNDIT

RËNDËSIA E TEUHIDIT

MË TË KLIKUARAT

Arkiva