A ka ndonjë të keqe të falem para pasqyrës?

Përgjigjje: Nuk ka të keqe nëse nuk të pengon kjo gjë, shembull: nuk të pengojnë lëvizjet e tua që pasqyrohen. E nëse të pengon falja para pasqyrës duke të dekoncentruar dhe shpërqendruar prej namazit, atëherë mos u fal para saj.

  • Shpërndaje
Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

NA NDIQNI NË FACEBOOK

ABONOHU NË EMAIL

Pranoni postimet e reja në email duke u abonuar

POSTIMET E FUNDIT

RËNDËSIA E TEUHIDIT

MË TË KLIKUARAT

Arkiva