Jam fillestar dhe po fali vetëm farzet në shtëpi!

Ata meshkuj që falin namazin (qofshin fillestar apo jo), e kanë obligim të dalin në xhami për namaz, nëse e kanë afër atë, e jo të falen vetëm në shtëpi.

  • Shpërndaje
Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

NA NDIQNI NË FACEBOOK

ABONOHU NË EMAIL

Pranoni postimet e reja në email duke u abonuar

POSTIMET E FUNDIT

RËNDËSIA E TEUHIDIT

MË TË KLIKUARAT

Arkiva