A e prish agjërimin dalja e gjakut nga hundët (fjetur dhe zgjuar)?

ramazan

A e prish agjërimin dalja e gjakut nga hundët (fjetur dhe zgjuar)?

Hoxhë Ahmet Hoxha: Dalja e gjakut nuk ka argument se e prish agjërimin.

  • Shpërndaje
Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

NA NDIQNI NË FACEBOOK

ABONOHU NË EMAIL

Pranoni postimet e reja në email duke u abonuar

POSTIMET E FUNDIT

RËNDËSIA E TEUHIDIT

MË TË KLIKUARAT

Arkiva