A lejohet blerja e ndonjë dhurate për familjen me rastin e urimit dhe ardhjes së Ramazanit?

ramazan

A lejohet blerja e ndonjë dhurate për familjen me rastin e urimit dhe ardhjes së Ramazanit?

Hoxhë Jeton Bozhlani: Dhuratat me rastin e hyrjes se Ramazanit nuk kanë bazë në sunet, prandaj nuk bën të veprohen.

  • Shpërndaje
Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

NA NDIQNI NË FACEBOOK

ABONOHU NË EMAIL

Pranoni postimet e reja në email duke u abonuar

POSTIMET E FUNDIT

RËNDËSIA E TEUHIDIT

MË TË KLIKUARAT

Arkiva